HAKKIMIZDA
Yurdumuz, Kocaeli / Kartepe ilçesinde merkezi konumda olup; Köseköy Meslek Yüksekokulu, Nuh Çimento Meslek Yüksekokulu, Atçılık ve At Antrenörlüğü Meslek Yüksekokulu yürüme mesafesinde olup, Umuttepe Kampüsü, Aslanbey Yerleşkesi ve Derbent Yüksekokulu tek vasıta ile ulaşım sağlanabilmektedir. Vasıtalar yurdumuzun önündeki kara yolundan geçmekte ve öğrencilerimize ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Yurdumuzda sabah kahvaltısı mevcut olup, öğle ve akşam yemeği için 10 dk yürüme mesafemizde bulunan okulumuzdan öğrencilerimiz faydalanmaktadır.

Çevremizde Doğal yürüyüş yolları, Ücretsiz halı saha, Cami, Fast food ve çeşitli yeme - içme işletmeleri, Ulusal bankalar, Ptt ve kargo firmaları, AVM ve eğlence merkezleri yakın mesafede bulunmaktadır.

İstanbul- Ankara D100 karayolunda yer alan yurdumuz 20 yıllık geçmişi ile öğrencilerimizin huzurlu konforlu ve rahat bir yaşam sürmesini ilke edinmiştir.

Yurdumuzdan;
**Umuttepe Kampüs e tek vasıta ile 25dk;
**Arslanbey Yerleşkesi tek vasıta ile 20dk;
**Derbent Yüksek Okulu'na tek vasıta 20-25dkdk;
**Nuh çimento Meslek Yüksek Okulu'na yürüme mesafesinde veya 3 dk tek vasıta ile;
** Köseköy Meslek Yüksek Okulu'na 8-10dk yürüme mesafesinde (veya yurdumuzun kapı önünden geçen vasıta ile 3 dk);
** Atçılık ve At Antrenörlüğü Meslek Yüksek Okulu'na 10 dk yürüme mesafesinde ulaşım sağlanmaktadır.

ÜCRETSİZ SERVİS
Bu yıl hizmet vermeyi planladığımız ücretsiz servis imkanı ile Arslanbey Yerleşkesinde bulunan tüm bölümlere ve Kocaeli Meslek Yüksek Okulu Kullar yerleşkesinde ki bölümlere (öğrenci talep ve diğer koşulların uygunluk sağlaması durumunda) ücretsiz servis imkanımız olacaktır. Söz konusu okullarımıza servis ile ulaşım imkanı 10-15 dk uzaklık mesafesi bulunmaktadır. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz.


Sizde okulunuza ulaşırken hem zamandan tasarruf sağlayarak hem de sıcak bir arkadaş ortamında  öğrenciliğinizin tadını çıkartmak istemez misiniz?

Huzur  Dolu Bir Ortam Sizleri Beklemektedir...
 
 
Pro WEB